Stačí si říct, co chcete opravit

Můžeme rekonstruovat celý byt, nebo jen část

Řada z nás jistě bydlí v panelovém domě. A může to být na sídlišti na okraji města, může to být i relativně v centru. Panelové domy najdeme takřka kdekoli. Některé z těchto domů jsou staršího data, jiné novější, mouchy však mají všechny. Pomineme-li funkčnost jednotlivých zařízení a celého uspořádání bytu, je zde fascinující uniformita veškerých bytů v panelových domech. Všechny byty mají stejné jádro, všechny mají na podlaze linoleum se stejným motivem, všechny mají tutéž kuchyňskou linku. Jestliže nechcete mít byt jako na ubytovně, jednoduše kontaktujte rekonstrukce bytů Praha.

Je to jen na vás, co chcete spravit

Kdo jednou v životě byl v jakémkoli bytě v panelovém domě, velice hravě si dokáže představit, jak vypadají všechny ostatní byty v tomtéž domě. Chcete-li, aby Váš byt byl zařízen nejen moderně, ale i s jakýmsi osobitým stylem, Vaše přání snadno splní rekonstrukce bytů Praha.

Kuchyň trochu jinak

Asi většina z nás má v kuchyni kuchyňskou linku vybavenou moderními spotřebiči. Pokud ve Vašem bytě ještě přežívá ona typicky paneláková kuchyňská linka z dob dávno minulých, je nejvyšší čas obrátit se na rekonstrukce bytů Praha.