Muži a ženy, je to jen na Vás

Pro ty náročnější z Vás nabízíme v.i.p. účet, po zaplacení drobného poplatku, si můžete měnit své uživatelské jméno, chatovat s přáteli, nahrát až 26 fotek. Profil se bude zobrazovat ve výpisu profilů v mapě a náhodně se bude objevovat na hlavní straně našich stránek. Zprovozněn bude okamžitě po přijetí platby na náš účet, většinou do dvou pracovních dnů! Seznamka je super nápad, jak se seznámit!

Seznamka

Pokud se Vám naše stránky líbí, tak nás doporučte svým kamarádům, kolegům a známým! Od května letošního roku se Vám představuje naše seznamka v novém kabátě! Změny jsou provedeny tak, aby Vám uskutečnily lepší a rychlejší seznámení! Napište nám, co se Vám na našich stránkách líbí nebo nelíbí. Rádi si vaše názory vyslechneme!

Šance seznámení pro všechny

Naše seznamka nabízí i možnost seznámení čtyřprocentní skupině gayů a lesbiček. U nás naleznete spoustu informací o takto sexuálně zaměřených mužů a žen. Už podle fotografie poznáte, zda je to ten pravý nebo pravá! Nemusíte se stydět za svou orientaci, je to v dnešní době naprosto běžná věc.